Секційні огорожі з оцинкованого металу - це тренд, який затягнувся на багато років. Його натиск на традиційні види огороджень колосальний, завдяки чому сьогодні паркани із секцій можна побачити практично скрізь. Як мінімум кілька разів в день, будь ми в приватному секторі, або посеред киплячого життям міста, ми можемо помітити ці стильні, стрункі і неймовірно естетичні огорожі.

Чому саме вони стали в центрі уваги вітчизняних і європейських споживачів? Ця популярність цілком з'ясовна. Зараз ми вам розповімо, чому купити секційні огорожі - це мрія багатьох власників приватних будинків, підприємств і будь-яких інших об'єктів.

Риси, які виділяють секції серед конкурентів

Переваги секційних парканів затьмарюють їх недоліки і це головна причина їх популярності. Як і будь-який інший вид забору, секції мають свої недоліки. Але їх особливості - це те, що закохало в себе десятки і сотні тисяч покупців по всьому світу!

Секційні огорожі люблять за їх:

Зовнішній вигляд. Часи двометрових глухих парканів давно пройшли: тепер в світі моди панує естетика і мінімалізм! Оцинкований дріт, покритий полімерним напиленням, буде виглядати дійсно добре на будь-якій території.

Свободу творчості. Хочете не зелений паркан, а фіолетовий, помаранчевий, чорний, або будь-який інший? Багато виробників пропонують фарбування в будь-який колір з RAL-палітри. Хочете зробити паркан частиною ландшафтного дизайну? Легко комбінуйте його з рослинами і будь-якими іншими декораціями!

Експлуатаційні характеристики. Оцинкований метал з полімерним покриттям може легко витримує погані погодні умови, корозію, механічні навантаження, вологу і багато інших несприятливих умов. Навіть при таких жорстких випробуваннях, вона залишається красивою і виконує своє основне завдання - захист вашої території.

Оптимальну ціну. На тлі всіх переваг секції, їх ціна - головне з них. При високій зносостійкості, естетичності і довговічності, такі паркани зберігають доступну ціну і мають часто цілий модельний ряд, в який включені як економ-варіанти, так і понад захищені конструкції.

Де використовуються секційні огорожі?

Для тих, хто не стежить за світовими трендами і модою, зовнішній вигляд сучасних секційних огорож може здатися занадто індустріальним. Але поспішаємо запевнити: в країнах Європи практично кожен третій житловий будинок, громадське місце або державна установа захищені саме подібними конструкціями.

Мода на високі, громіздкі і глухі загородження потроху відходить в далеке минуле. Ті, хто не стоїть на місці і хоче йти в ногу з часом, так чи інакше розглядають варіант придбання секцій в якості забору для своїх дач, приватних будинків, підприємств та інших об'єктів.