Технології в будівництві

При будівництві будинків ми прагнемо до поєднання краси, якості і практичності.

Житловий будинок - складний живий організм. А по-справжньому комфортне, якісне житло можна побудувати тільки за умови, що все - від фундаменту будинку до останніх деталей ландшафту - зроблено з урахуванням особливостей всіх складових і на основі проекту.

Традиційний матеріал, з якого будують житло ​​- цегла. Цегла підкреслює екологічність, довговічність, якість, а завдяки поєднанню традицій і сучасних технологій, що використовуються "Новоградбуд", цегла дозволяє втілити цілий спектр цікавих архітектурних рішень.

Справжній цегляний будинок має ряд незаперечних переваг. Одна з особливостей цегли полягає в її складі. Матеріал відрізняється високою пластичністю і відсутністю карбонатних включень. Така сировина дозволяє досягати високої міцності і пористості. Завдяки цьому, цегляний будинок має велику шумо- і теплоізоляцією, в ньому створюється комфортний мікроклімат. Температурні перепади в літній і зимовий час року (від +30 до -30 градусів) в цегляних будинках пом'якшуються. Внутрішня структура виконує функцію кондиціонера, що дозволяє будинку «дихати» без спеціалізованих систем вентиляції. Цеглі не страшні грибки, цвіль і інші мікроорганізми. Матеріал будь-якого виду цегли вогнетривкий. Цегла не може бути токсичнию, оскільки виготовлена з природної сировини.

Робота на будмайданчику організована за всіма стандартами безпеки

Перед виходом на будівельний майданчик проводиться ретельне опрацювання всіх технічних умов і виконуються вимоги служб міста.

«Новоградбуд" неухильно витримується високий рівень якості цегляної кладки, кожен працівник знає, що від нього вимагається, дотримується дисципліни праці і підтримує чистоту робочого місця.